Osale Eesti parimate spordiklubide võistlusel „Maakerale ring peale!“

Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi koos viie Eesti spordiklubiga kutsub osalema 19. aprillist (kl 00.00) kuni 25. aprillini (kl 23.59) toimuval võistlusel, et teha käies või joostes üheskoos maakerale tiir peale. Võistlusväljakutse vastuvõtnute hulgas selgitatakse välja, milline Eesti spordiklubi läbib võistlusperioodil kõige rohkem samme. Võitjaks saab spordiklubi, kelle sammude koondtulemus on kõige suurem.

Võistlusel võivad osaleda kõik väljakutse vastu võtnud klubid: nende liikmed, lapsevanemad, toetajad ja muu kogukond.

Kaotada ei ole midagi, kuid võita on väga palju:
– kümme aastat pikem elu,
– ühiselt veedetud aeg oma pereliikme või sõbraga värskes õhus,
– klubi auhind,
– kogu võistluse üldauhind.

Võistlusest võtavad osa Spordiklubi Nord, kes on ühtlasi väljakutsuja; Audentese Spordiklubi, Rae Spordikool, Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi, Tartu JK Tammeka ja Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi.

Väljakutse vastuvõtmiseks
– laadi App Store’ist või Google Playst alla Yumuuvi tasuta äpp,
– registeeri ennast Yumuuvi kasutajaks,
– sisesta enda väljamõeldud isiklik kasutaja parool,
– sisesta ettevõtte koodiks võistluse unikaalne kood MAAKERA,
– vali toode või teenus, mille abil soovid oma liikumist Yumuuviga siduda: Fitbit, Polar, Google Fit, Apple Health jne,
– vali seadetest klubi, mille esindaja soovid olla ja kelle kontole hakkavad sinu sammud kogunema.

Klubideülese peaauhinnana on Hansapost välja pannud Garmin GPS Vivoactive 4s spordikella, mille omanikuks saab kõigi klubide peale enim samme kogunud võistleja. Lisaks selgitab iga klubi kõigi osavõtjate vahel loosi teel välja enda võitja. Klubid teevad auhinnasaajad teatavaks hiljemalt 29. aprillil.

Naudime liikumist ja selgitame välja parima spordiklubi!

Lisateave: Katrin Koser, Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi spordijuht, 737 6307, katrin.koser@ut.ee