Tartu Ülikooli virtuaalset sisseastumise infopäeva saab nüüd järelvaadata

Juuni algul toimus Tartu Ülikooli virtuaalne sisseastumise infopäev, kus ülikooli esindajad tutvustasid sisseastumise korraldust ning üliõpilased rääkisid õppimisest ja erialavaliku tegemisest.

Infopäev toimus otseülekandena Worksupi veebiplatvormil, kuid nüüd saavad seda kõik soovijad järelvaadata. Järelvaatamiseks tuleb end registreerida

Tartu Ülikooli turundusspetsialisti Mariana Tulfi sõnul andis sisseastumise infopäev tulevastele üliõpilaskandidaatidele innustavaid mõtteid ja kasulikke nõuandeid, mis aitavad enesekindlamalt ülikooli kandideerida ning tudengieluks valmistuda. „Nüüd on neil, kes juuni alguses osaleda ei saanud, võimalus infopäeva sobival ajal mugavalt järelvaadata,“ lisas ta.

Infopäeval räägiti vastuvõtust ja jagati soovitusi teadlikumaks eriala valimiseks. Lisaks tutvustati täpsemalt sisseastumise tingimusi: milline on ajakava, kes saab ülikooli astuda eritingimustel, millal teeb ülikool vastuvõtuotsused ning mida tuleb tänavusel sisseastumisperioodil silmas pidada.

Üliõpilased arutlesid ülikoolis õppimise ja sobiva eriala leidmise üle, meenutasid oma sisseastumisaega ja rääkisid senistest õpingutest. Karjäärinõustaja andis soovitusi, kuidas eriala valides õige otsuseni jõuda, kust otsida asjakohast infot ning kellelt küsida nõu.

Rohkem teavet on ka ülikooli kodulehel ja infopäeva Facebooki lehel.

Infopäeva toetas Swedbank.

Lisateave: Mariana Tulf, Tartu Ülikooli turundusspetsialist, 526 0953, mariana.tulf@ut.ee