Sotsiaalteaduste valdkonna emeriitprofessorid | Universitas Tartuensis

Professors emeritus, Faculty of Social Sciences

Lossi 36
51003 Tartu linn,
Tartu linn, Tartumaa
EST
Mihhail Bronštein Academician, Professor emeritus PhD (Economy)
Tõnis Mets Professor emeritus cand (Technical Studies) 737 6369
tonis.mets [ät] ut.ee
Raul Narits Professor emeritus cand (Law) raul.narits [ät] ut.ee
Heiki Pisuke Professor emeritus cand (Law) 627 1882
506 5418 (3880)
heiki.pisuke [ät] ut.ee
Jüri Saar Professor emeritus dr. iur. 627 1884
527 7673 (3877)
juri.saar [ät] ut.ee
Jüri Sepp Professor emeritus cand (Economics and Business Administration) 737 6343
511 1144 (6343)
juri.sepp [ät] ut.ee
Jaan Sootak Professor emeritus cand (Law) 737 5971
jaan.sootak [ät] ut.ee
Viktor Fainštein Professor emeritus PhD (Economy)
Jaan Kõrgesaar Professor emeritus cand (Pedagogy) jaan.korgesaar [ät] ut.ee
Edgar Krull Professor emeritus cand (Pedagogy) edgar.krull [ät] ut.ee
Marju Lauristin Professor emeritus cand (Philology) marju.lauristin [ät] ut.ee
Herbert Lindmäe Professor emeritus PhD (Law)
Kalle Merusk Professor emeritus cand (History) 737 5980
514 3339 (5391)
kalle.merusk [ät] ut.ee
Jaan Mikk Professor emeritus PhD (Pedagogy) 737 5157
Salme 1a-142
jaan.mikk [ät] ut.ee
Risto Kalervo Näätänen Professor emeritus PhD 737 5909
risto.naatanen [ät] ut.ee
Tiiu Paas Professor emeritus cand (Economics and Business Administration) 737 6341
tiiu.paas [ät] ut.ee
Vambola Raudsepp Professor emeritus PhD (Economy) vambola.raudsepp [ät] ut.ee
Mart Sõrg Professor emeritus PhD (Economy) mart.sorg [ät] ut.ee
Rein Taagepera Professor emeritus PhD (Solid State Physics) rein.taagepera [ät] ut.ee
Kulno Türk Professor emeritus cand (Economics and Business Administration) 737 6334
503 6542 (6320)
kulno.turk [ät] ut.ee
Paul Varul Professor emeritus cand (Law) 737 5990
paul.varul [ät] ut.ee
Peeter Vihalemm Professor emeritus cand (Psychology) peeter.vihalemm [ät] ut.ee